Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napájení notebooku samsung np-r450

Ahoj

Rád bych se zeptal na jednu takovou zájímavou věc co se mi stala. Mám notebook Samsung vím že to není nic moc ale stačí to. Stalo se mi asi tohle: notebook mi běžel normálně na baterce dokud se uplně nevybil a vypnul, poté když jsem chtěl připojit trafo tak notebook na trafo vubec nereaguje. Když mám trafo zaplé v zásuvce a né v notebooku tak kontrolka na trafu svítí a když zapojím do notebooku tak zhasne. Zkoušel jsem vyndat baterku a pak to zkusit znova ale pořád to dělá to samé ikdyž v notebooku baterka není. Jsem ztoho docela zoufalý.

Nevíte co by stím mohlo být, popřípadě jak by se to dalo opravit?

Předem děkuji

mám trafo zaplé v zásuvce a né v notebooku tak kontrolka na trafu svítí a když zapojím do notebooku tak zhasne

Na 98% tvoj napajač je vadný. Bežná vec. Made in China ....
Skús iný napájač. Ak to dokážeš urobiť, zaťaž svoj napájač odberom prúdu a pri tom, zmeraj jeho napätie.

.....:puff: