Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k wifi na stolním PC

Zdravím, měl bych dotaz.
Snažím se připojit nový stolní počítač k Internetu. Jedná se o wifi, která v celém domě funguje (připojím se přes notebook). Mám ovšem problém s připojením stolního PC. Tento počítač má nainstalované všechny části (včetně síťovky). Nevím pouze, jak ho připojit. UTP kabel je zapojený do PC a pak přímo do "zásuvky"

Je potřeba to popsat podrobněji.

Buď PC připojíš drátem do "krabičky", tedy bezdrátového routeru který vysilá wifi po bytě.
Nebo do stolního PC dokoupíš wifi adaptér a nakonfiguruješ bezdrát stejně jako na notebooku.