Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze naformátovat paměťovou kartu

Dobrý den,
mám problém, mám paměťovou kartu microSD 2GB a mám Nokiu 7020. V mobilu stačí kliknout jen na Ano a paměťovka se naformátuje, ale když si chci dát do mobilu nějaké soubory a připojím mobil k notebooku tak to píše, že paměťovka není naformátovaná (přitom v mobilu už byla naformátovaná), tak dám teda formátovat disk, pak dám FAT a rychlé formátování a počítač pak napíše, že Windows nemůže dokončit formátování. Zkoušela jsem i FAT32 a další, co tam jsou na výběr, ale nic nejde, poraďte mi někdo prosím, děkuju

nokia formátuje kartu inak ako pc,najideálnejšie je pripojiť nokiu priamo k pc a tak presunúť súbory z pc do telefonu,k pripojeniu môžeš použiť napr. Nokia PC suite-pri použití bez nokia pc suite je obvykle nutné doinštalovať nokia usb cable driver pred pripojením telefonu cez usb k počítaču,ktorý je k dispozícii aj ako samostatný download,MobilEdit aj v trial verzii.......niektoré nokie sa chovajú aj ako flash disk,nutné pozrieť do návodu k telefonu....prípadne použiť alternatívne spôsoby pripojenia ako infra port alebo bluetooth,pokial to telefon aj pc má....