Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má někdo Notebook Fujitsu Lifebook A Series AH530?

Má někdo Notebook Fujitsu Lifebook A Series AH530?

Potřeboval bych od majitele uvedeného notebooku na některých stránkách (www.novinky.cz) ověřit, jest-li se i na Vašem notebooku sekají některá videa.

Mám takovou zkušenost,
že většina videí se seká, zvuk je OK.
Když kliknu ve výběru na jinou kvalitu, tak to někdy hraje pěkně, především u nejmenší kvality.
Pokud provedu odinstalaci ovladačů grafické karty, hrají "všechna" videa pěkně plynule bez sekání.
Toto platí i po zcela nové instalaci, včetně formátovaného disku.
Mám podezření na vadný ovladač grafické karty, jiný ovladač není a jiný není možné instalovat, z osobní zkušenosti i od pánů z Fujitsu, je to prý grafika OEM, nebo co.

Předem děkuji

Intel® HD Graphics onboard

pretoze to ma tuto srackovu grafiku, tak zabudni na DXVA akceleraciu HD videa na webe a aj hocikde inde. Nepodporuju to. Preto sa to seka, lebo to CPU v booku nestiha.
Ovladace to scasti poriesit mozu, ale neveril by som tomu. Zober niektory z podobnych typov s grafikou nvidia alebo ATI.

Děkuji za odpověď,
ale když odinstaluji ovladač, tak to jede jako víno, neseká se, tudí grafárna je OK, ale ovladač je šunt.
Chtěl jsem si to ověřit u jiného majitele tohoto notebooku.
Výrobce nemá jiný ovladač, ani starší, jen jeden jediný, který po instalaci "některá" videa degraduje, sekají se.
Děkuji