Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - problemy pri prihlasovani na notebooku

Pri prihlasovani na 1 ucet FB z notebooku su problemy. Vzdy vyskoci varovanie ze na ucet sa prihlasil niekto z ineho mesta.

Uz som prisiel na to ze nikto iny sa na ucet neprihlasuje a ze to nie je z ineho mesta, na FB som nastavil ze pri prihlaseni z ineho PC ma uzivatela varovat a vtedy pri prihlaseni z ineho PC sa zobrazi moznost vlozit nazov PC a pridat toto zariadenie do zoznamu bezpecnych zariadeni. Na inom (mojom) ucte to funguje dobre, ale na problemovom ucte nie, je to asi notebookom, router pravdepodobne priradi vzdy inu IP a tymto sa kazde nove prihlasenie povazuje za nove zariadenie.

Viem ze na routri je mozne nastavit aby urcite zariadenia pouzivali rovnaku IP, ale mne povodny FW routra sposoboval problemy a alternativny FW kde je ovela viac moznosti prave tuto moznost - pouzivanie jednej IP pre jedno zariadenie nema.

Je mozne tento problem vyriesit inak? Ak nie, je mozne nastavit aby mal notebook rovnaku IP adresu vo FW od www.dd-wrt.com ? Ja som presiel vsetky moznosti, ale nenasiel som to. Zislo by sa mi to aj koli inemu problemu.

OS na notebooku je Vista HP 32 bit, router TP-Link TL-WR1043N.

Dakujem.

Dik, nastavil som to uz davnejsie, ale problem pretrvaval, teraz som zistil kde je problem...

...Ak uzivatel zada zle heslo, nastane popisovany problem a nutnost zadavat nazov PC. Je to asi chyba facebook, pretoze IP je na 100% rovnaka a potom su v zozname zariadenia s rovnakym nazvom. Zistil som to tak, ze na svojom ucte som zadal zle heslo.

Ak by napriek tomu niekto vedel ci a ako je mozne sa tomu vyhnut, nech napise.