Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pametova karta

...mam mobil Nokia s pametovou kartou
..upad mi nazem po sebrani jsem klikl na Pametova karta v telefonu a ukazalo se ,,Pametova karta byla vyjmuta,, sice tam je a nejde to je mozne ze je rozbita pametova karta nebo mobil.

Mozno nie je rozbite nic, ale treba to vyskusat. Vlozit kartu do PC, tam sa mozno ponukne moznost opravy a ak pojde v PC, vlozit opat do mobilu. Prip. este vyskusat inu kartu v mobile. Tak zistis co je pokazene, opravit to asi len tak nepojde, karty su lacne, oprava mobilu neviem, ale data mozu byt na nezaplatenie, preto by sa mali pravidelne zalohovat.