Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webhosting a neomezený přenos dat.

Ahoj, mám webhosting u onebit.cz a tarif s neomezeným Trafikem. Ale kolem 20 tého každý měsíc mi napíšou že mám překročený Tranzit 20 GB a že budu doplácet za každé 1 GB 7kč. Myslela jsem že když mám neomezený trafic tak že nejsou limitována přenesená data. Ale už je pozdě web běží a nechci každý měsíc doplácet. Nevíte o webhostingu, kde mají tranzit větší než 20 GB popřípadě neomezený? Napište prosím i cenu webhostingu. Ráda bych nějaký se kterým máte skušenost. Děkuji za reakce, snad jsem to vysvětlila srozumitelně. Dík:-)

Bingo, dalsi, ktory prisiel na to, ze slovo neobmedzeny, navzdy, zadarmo a pod su len markentingove zvasty.
ZIADEN hosting ti neda neobmedzeny traffic, kto pozna prepojovacie zmluvy medzi ISP vie kolko sa plati za prenesene data do zahranicia, preto uz v principe nie je mozne, nieco take ako neobmedzeny traffic.
Nezostava ti nic ine len skusit iny hosting, ale cim vacsi bude tvoj web tak tym dostanes viackrat vyhadzov z hostingu a to kdekolvek, proste pre onebit si stratovy zakaznik a potrebuju sa ta zbavit a ked odides budu len a len radi.