Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr notebooku

Dobrý den,
chci se zeptat, jaký notebook do 16 tis. byste mi poradili.
Notebook budu používat pro běžnou práci (Word, Excell), brouzdání po netu, přehrávání filmů a občasné hraní starších her. Bylo by vhodné, kdyby měl NTB již při koupi instalovaný OS (asi Win7, moc se v tom nevyznám).

Zatím jsem narazil na Asus K52JU​-SX074V, HP ProBoo​k 4530s, Dell Inspiro​n N5010.
Ten HP ma pry integrovanou grafickou kartu, nevím přesně, co to znamená, ale prý jsou takové karty méně výkonné. Někde jsem se dočetl, že je možno přepínat mezi integrovanou a dedikovanou, ale nevím, co je na tom pravdy. U toho Dellu nevím, jestli má dvoujádrový procesor, v popisu to nebylo.
Děkuju!

pro běžnou práci, internet, filmy a starší hry stačí notebook do 10 tisíc...
integrovanou kartu mají asi všechny (úspora místa) a pokud ne, tak by to byla zbytečná finanční přítěž a spotřeba by se taky zvětšila...