Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou bezdrátovou myš si pořídit?

Dobrý den, potřebuji novou myš k notebooku (win7 pro), mám momentálně nějakého Geniuse obyčejného (Bloutooth) a nejsem s ní vůbec spokojen, často se zasekává, kolečko špatně scroluje a navís podle mě žere nepřiměřené množství baterií..

Jediné požadavky jsou aby byla bezdrátová (nevím jestli je lepší BT nebo rádiová) a cena do 1000, nejsem hráč, nepotřebuji herní myš, hodně brouzdám po netu a používám hlavně office.

Dobrá bezdrátová myš, kde nemusíš obden dobíjet baterku, je myš na dvě baterky, obvykle funguje déle, než s jednou minibaterií. Myš před koupí je rozumné osahat někde v obchodě, aby padla dobře do ruky a vybral jsi tedy tu pravou. Já třeba malé myšky nemám v oblibě, neboť mi narostly větší ruce a lépe se mi pracuje s větší myškou.