Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení akcelerace ve Windows 7

Zdravím Vás.

Potřeboval bych se dostat do nastavení akcelerace ve Windows 7 32-bit, abych vypnul DirectDraw atd., k vůli starším hrám. Bohužel se tam nemůžu dostat, viz. obrázek. Nějaký problém s účtem asi a nevim jak na něj. Administrátor jsem.

Zde je obrázek s problémem > 37dd94be6d .

Přes registry je s tím zbytečné patlání a moc se v nich nevyznám. A přes dxdiag to taky nejde, tam to pouze ukazuje, že je directdraw povolený, ale nikde není možnost to změnit.

Děkuji za případné řešení.

A neni to spis nastavenim rezimu v rechto hrach? To, jestli program pouziva nebo nepouziva acceleraci je zalezitost programu. Obvykle ve hrach existuje konfiguracni program, kterym samostatne muzes nastavit video, zvuk apod. Taky se to nekdy resi upravou konfiguracniho souboru - to ys musel najit primo pro konkretni hru, pripadne upravou zastupce, kterym hru spoustis - pridanim prepinace.

Jako posledni moznost bych videl nainstalovat VirtualBox, do nej WinXP a do nej ty hry.