Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows ME ze systému Windows 98 SE

Rád bych chtěl upgradovat verzi z 98 na ME.Je to kvůli multimediálním funkcím a starým hrám.Zajímá mě tedy,jestli je možné tento systém instalovat přímo ze systému to znamená poklepáním na instalační program v nabídce CD Windows ME.Nechci totiž přijít o data na disku(20GB).Děkuji.

PC:Pentium MMX 266mhz
256mb
Grafika PCI ChipsTech
Disk 20GB

Je problém udělat ghosta toho disku někam jinam než se začneš o něco pokoušet? Nebo ho prostě jenom zapojit do jinýho PC a tupě překopírovat? Určitě těch 20GB nemáš zaplněnejch až po okraj :-) Pak bych zkusil přeinstalaci a pokud by něco nevyšlo, tak bych se prostě vrátil přes ghosta zpátky.