Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem unlock mikro SD karty

Dostala se mi do rukou mikro SD karta Samsung od známého, během přehrávání hudby či filmů, ale čert už ví co s tím dělal, se telefon kousl, pote restartoval, ale už nenaběhl, pouze displej zůstal svítit bíle a nic pry se nedělo, po vytažení karty telefon normálně naběhl, ale kartu již nelze použít, také formát přes čtečku, foťák Panasonic, či původní model telefonu Galaxy Ace nefunguje, windows vypíše že karta je chráněna proti zápisu, tedy co s tím? Za podnětné odpovědi děkuji, b@rsuk.

skús použiť recovery software od panasonic,priamy odkaz nefunguje,musíš sa tam preklikať cez podporu pre pamäťové karty......ešte pre istotu pozri dobre na kartu,samsung na niektoré karty dával sakra krpatú mechanickú ochranu proti prepisu karty,pre istotu skontroluj,či to tam karta nemá a či ten mikro-zobáčik nieje posunutý zo svojej pozície,na samsung kartách sa to často velmi lahko prehliadne a problém je na svete...