Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem InCtrl5 a msi

Delší dobu používám k relativní spokojenosti při instalaci různého softu program InCtrl5. Snad s jedinou výhradou. Nemohu ho použít při instalaci programů s příponou *.msi. Nevíte někdo, jak to řešit? Nebo nevíte o softu podobném InCtrl, který tento problém řeší? Díky za odpovědi.

no, okrem toho co sa pisalo vyssie mozes to robit ako ja, programom neinstalujem_zbytocne_nezmysly_a_potom_nemusim_odi nstalovavat.exe ;-)

P.S. on totiz moze nastat pripad takyto:
- nainstalujes program A ktory sa integruje do niecoho (napr. do inet prehliadacov apod) a teda zmeni aj niektore spolocne zaznamy.
- nainstalujes program B ktory sa integruje do niecoho (napr. do inet prehliadacov apod) a teda zmeni aj niektore spolocne zaznamy.
- a teraz chces odinstalovat program A. To je trochu problem kedze niektore zaznamy ktore vytvoril program A mozu byt potrebne pre spravnu fciu programu B, ak ich vyhodis tak potom sa mozes pytat preco nejde program B a ako to opravit podla moznosti bez reinstalacie Win...