Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Virem

Dobrý den,při zapnutí pc Windows 7 (WinNT 6.00.3504) se mi objevila zpráva s problémem s pamětí,tuto zprávu jsem si následně chtěl prohlídnout v prohlížeči události,ale při zapnutí aplikace nereaguje(nic se nestane,nespustí se),poté jsem zkusil spustit správce úloh,ale také se nic nestane,prosím poraďte nevím co se děje,mohl by to být Vir?

Ještě bych chtěl dodat,že když chci stáhnout nějaký program z stahuj.cz,tak mi Malwar-Bites(program) hlásí že byl úspěšně zablokován přístup k potenciálně nebezpečné stránce,poté když zkusím stáhnout manuálně (kliknutím) tak se mi vypíše: Připojení bylo ukončeno vzdáleným serverem.Děkuji

Přesně tyhle chyby(okna) vyskočí při přihlášení do windows:

(záhlaví okna) TouchPad object helper windows:SlideNavVDM.exe-Chyba aplikace

x(KŘÍŽEK,ČERVENÝ OBRÁZEK S X UPROSTŘED) Instrukce na adrese 0x69ff008c odkazovala na adresu paměti 0x76c5000.S pamětí nelze provés operaci written.

Kliknutím na tlačítko OK ukončete program.
Chcete-li program ladit,klikněte na tlačítko Storno.

(záhlaví okna)Správce oken plochy:WerFault.exe-Chyba aplikace

x(KŘÍŽEK,ČERVENÝ OBRÁZEK S X UPROSTŘED) Instrukce na adrese 0x69ff008 odkazovala na adresu paměti 0xfb3c0000.S pamětí nelze provést operaci:writtten.

Kliknutím na tlačítko OK ukončete program.
Chcete-li program ladit,klikněte na tlačítko Storno.

(záhlaví okna)Správce oken plochy:WerFault.exe-Chyba aplikace

x(KŘÍŽEK,ČERVENÝ OBRÁZEK S X UPROSTŘED) Instrukce na adrese 0x69ff008 odkazovala na adresu paměti 0xfb3c0000.
.S pamětí nelze provést operaci:writtten.

Kliknutím na tlačítko OK ukončete program.
Chcete-li program ladit,klikněte na tlačítko Storno.

(záhlaví okna)regsvr32.exe-Chyba aplikace

x(KŘÍŽEK,ČERVENÝ OBRÁZEK S X UPROSTŘED) Instrukce na adrese 0x69ff008c odkazovala na adresu paměti 0x00000000.S pamětí nelze provést operaci:writtten.

Kliknutím na tlačítko OK ukončete program.
Chcete-li program ladit,klikněte na tlačítko Storno.

všetky programy sú blokované antispywarrovými/antimalwarovými utilitami,pokial ich tam je niekolko,vznikajú aj konflikty medzi nimi a blokujú sa navzájom takže nakoniec je výsledok taký,že utility blokujú jedna druhú a zároveň blokujú aj ostatné systémové súčasti...ako z toho von ? odstrániť všetky nadbytočné antispywary/antimalware,ponechať len jeden,ten sa naučiť používať a pravidelne v ňom updatovať definičné súbory,povoliť funkciu systémových súčastí ,ktoré su nutné na normálnu funkciu počítača....nepodliehať zbytočnej panike z vírusovej nákazy....

ano,pokial sú nainštalované a aktívne súčasne,každý z nich má definičné súbory,ktoré ten ďalší automaticky považuje za infikované,pokial jeden skontroluje nejaký súbor,ďalší to automaticky vyhodnotí ako činnosť malware a súbor zablokuje až sa nakoniec všetko dostane do nepoužitelného stavu,každý blokuje každého,tu bohužial neplatí to známe že čím viac prúžkov,tým viac adidas....