Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač funguje len v núdzovom režime

Prosím o pomoc ak ste niekedy mali takýto problém.
Na mojom počítači mám nainštalované 2 Windowsi. Jeden z nich je poškodený. Po mesiaci čo som ich mala nainštalovane sa mi zrazu začal z ničoho nič vypinať a zapinať monitor. Grafika na PC uplne akoby padla kurzor dostal nové farby a ikony vyzerali ako z Windows 95.
Počítač správne funguje len ak ho zapnem v Núdzovom režime. Vtedy obrazovka nevypína a nič sa nemení. je možné že by sa mi tie dva Windowsi "bili"?? Alebo je niečo s grafickou kartou?
Dakujem za všetky odpovede.

Prilis malo informacii. Ten druhy OS ti ide ok? Ak ano mozme vylucit fyzicke poskodenie gk.
Pokial ti system nabehne a da sa v nom pracovat skus odstranit ovladac gk a znovu ju daj instalovat. Moze to byt aj virus kludne, tam by mozno pomohol bod obnovy (aj ked virusy byvaju casto aj v nich).

nemá nainstalované ovladače chipsetu - tipuju že v žádných z těch 2 windows. jedněm to konečně došlo, proto grafika funguje jen v 16 barvách.
a že windows neobsahují žádný pořádný boot loader, který by obě instalace od sebe oddělil aby si nepřepisovaly nastavení, to si nemusíme líčit.