
wmw - přílohy nejdou přehrát
Dobrý den, potřeboval bych poradit s přehráváním videosouborů. Emailem mi přijdou videa ve formátu "wmw" a media player mi vyhodí okénko " zavřít nebo hledat nápovědu na webu" a přílohu nepřehraje. Když kliknu na nápovědu na webu skočí tam stánky Microsoftu v angličtině a jsem v pr....Mám stáhnout nějaký kodek ? A jaký? děkuji všem za radu.
Změna předmětu, původně: wmw (karel)
To je uložené v počítači nebo to nejde přehrát na tom Seznamu v IE?
není to uložené
nemá to spíš příponu "WMV"?
instaluj přehrávač VLC (vlc), ten přehrávač používá vlastní kodeky, netřeba řešit co je instalované v počítači
.wmv je přípona komprimovaného videa, které windows dokáže nativně přehrávat bez dalších kodeků.
je ovšem pravděpodobné, že máš hloupě ponechané default skrývání přípon, a tak v prasečím průzkumníku nevidíš skutečnou koncovku souboru - proto netušíš co staženého z netu vlastně spouštíš.
ahoj,mě když na email na centrumu přijde video ve formátu wmv,tak mi taky nejde spustit.Musím ho přeposlat na email na seznam,tam ho otevřu normálně
Neslyšels o tom, že se soubory dají stahovat? Někdy je lepší to rovnou mazat bez prohlížení.