Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komprese videa - jaký program?

Dobrý večer spíše dobrou noc:-)Nevíte náhodou o programu který komprimuje videa z např.pokud chci dělat videonávody z her a video z programu fraps má délku 30sek.Ale velikost má 600mb.toto bych chtěla překomprimovat na kratší velikost dej me tomu na 70mb.Hledala jsem různé programy na netu ale nejsu si jista který stáhnout díky za případnou odpověd.
Změna kategorie, původně: Programování. Program je software.
Změna předmětu, původně: Komprese videa (karel)

zredukovať zvukovú stopu na napr.32KHz/16bit-komentáre a hovorená reč zostane stále dobre zrozumitelná,prípadne miesto pcm audia použiť mp3,to pomerne dosť zníži velkosť videosúboru,znížiť rozlíšenie napr.z full HD na obyčajný PAL 25fps pokial nieje požiadavka na videá vo vysokom rozlíšení,na video použiť nejakú efektívnejšiu kompresiu-divx/xvid/h.264/mp4/flv,skús to prevádzať do niečoho takého....