Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení a nastavení nové základní desky.

Zdravim,

zakoupil jsem a zapojil novou základní desku a RAMky. Když PC zapnu, naskočí mi obraz s nabídkami

"Stav Nouze", Stav Nouze s praci v siti a tak dale. At vyberu jakoukoliv moznost, zacne se mi nacitat windows, ale vzdy se sekne a PC restartuje.

Tady je obrazek kde se mi to sekne a restartuje. (Je to jen ilustracni foto)

www.firehow.com/images/stories/users/80/start-wind ows-in-safe-mode.jpg

Chci se zaroven zeptat jestli je potreba po zapojeni nove zakladni desky a RAMek nejaka instalace ci nastavovani v BIOSu.

Operační systém - MS Windows XP Professional SP3
RAM: Kingston HyperX DIMM DDR3 4GB (Kit of 2) 1337MHz , CL7
Základní deska: Gigabyte P41T-USB3L

Predem moc diky.

Všem MNOHOKRÁT DĚKUJI za odpovědi a snahu pomoci mi.
Počítač už jede, ještě doinstaluji nějaké maličkosti a bude vše v pořádku.
Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Přeji příjemný zbytek dne.
Mějte se krásně a hodně štěstí do života.
Jenda.