Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S repráky něco není v pořádku

Prosím vás o pomoc. Zrovna včera se vyskytl problém s repráky. Přeskakuje na nich zvuk a občas i vynechává. Zkoušel jsem už všechno. Od rad místních (procházel jsem jiné místnosti, počítač jsem vyčistil) až po odbornou pomoc Microsoftu. Na problematiku mi (po kontrole systému) bylo odpovězeno, že žádný problém nebyl nalezen a tudíž nic nemohlo být ani opraveno. Zkoušel jsem stáhnout i jiný přehravač, PotPlayer, avšak ten mi mrší zvuk také. Prosím vás o radu, pokud máte nějaký návrh nebo víte, jak na věc, napište. Děkuji.

Prvni co bych zkusil jeste muzes zapojit reproduktory do Televize esli to umoznuje, pripadne HI-FI, prinejhorsim MP3 prehravace. Esli budou skakat i tehdy pak je to nekde v reproduktorech, a PC si tim padem nemusel cistit. I kdyz nekdy mu to jen prospeje.