Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční myš

Dobrý den, u starého pc, který jsem měl delší dobu odstavený po zapnutí nejde myš. Mám doma hned 3 (všechny od různých výrobců) a ani jedna nefunguje. Ať kteroukoliv zapnu pomocí PS2 přechodky nebo "natvrdo" na USB konektor, tak se všechny jenom rozsvítí ale kurzor pořád stojí uprostřed obrazovky. Může někdo prosím poradit?

"u starého pc" To je naozaj dobry popis. Aky tam mas OS? Je to XP alebo nieco starsie. Najrozumnejsie by bolo pripojit original PS2 mys. Ako si to PC ovladal kedysi? mas si USB mys a fungovala, alebo si staru PS2 vyhodil???