Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Print server

Potřebuji zapojit do sítě tiskárnu HP 845C, notebooak připojuji pomocí WiFi přes router Belkin G. Router ná WIFI a 4 sítové zásuvky. Do jedné jsem chtěl připojit print server LEVELONE FPS 1032. Je to možné nebo se Print server dá připojit jenom do HUBu. Tedy jestli je vůbec rozdíl mezi HUBem a ROUTERem. Já už jsem ho koupil ale jaksi mi to nejede když to pospojuji,print server najdu ale jimak nic, jak to nastavit...?

V obchodě tvrdili že to HP to podporuje. Ono to má manual jenom asi na 2 stránečky kde se píše že to nainstaluje Setup Wizzard. Ono to projede všechny ty úrovně, najde to Print server a pak se to zastaví u okna s hláškou že položka prontserveru //1P_PRINTSERV407 není přístuoná, protože nemám dostatečná oprávnění.