Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava windows media player 12

Zdravim potrebuju poradit jelikoz neumim s windows 7 mam je nove Windows 7 home nejde mi prehravac windows media player 7 muze me prosim nekdo poradit jak ho mohu odebrat a preinstalovat kdyz se neda stahnout musim pres cs s windowsy? za vsechny rady dekuji

Opis sem presne co to pise a nie vlastne preklady.

Po nainstalovani windows je nutne nainstalovat aj ovladace, najdes na strankach vyrobcu zakladnej dosky a grafiky, alebo na strankach vyrobcu notebooku ak to je notebook.

A ked sa snazis prehrat .avi tak potrebujes nainstalovat kodek ktorym to avi bolo vytvorene. Zvycajne staci Xvid kodek alebo DivX kodek, alebo pouzivat prehravac ktory kodeky nepotrebuje, napr. GOM player alebo VLC player. vsetko najdes na google.com

Inac pravdepodobne to mas zavirene, viz napr. http://www.pcporadenstvi.cz/forum/viewtopic.php?t= 8264
tak si to odvir a nabuduce si to nezaviruj. Napr. v nudzovom rezime skus superantispyware a prescanovat pocitac. Clanok o superantispyware je vpravo v sekcii clanky.
Pripadne mozes skusit to co sa pise tuto:
http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/w indows_7-sound/windows-media-player-prov%C3%A1d%C4 %9Bn%C3%AD-serveru-selhalo/ba5acd2b-9c4d-e011-8dfc -68b599b31bf5?msgId=c3057ca0-b551-e011-8dfc-68b599 b31bf5

zkousim nejjednodussi cestu v prikazovem radku dat dva reg. podle navodu, ale jeden z nich nejde...
regsvr32 jscript.dll kdyz zkousim do prikaz. rad. dat tento registr napise to
Modul jscripr.dll byl nacten, ale volani DIIRegisterServer selhalo s kodem chyby 0x80004005

Tak to ti tam asi chybaju aj dalsie dll v tych Windows, nesuvisiace s media playerom, to si nieco v tych Windows niecim cistil?
Mozes skusit postupovat sekvencne podla tohoto postupu
http://forums.techguy.org/windows-xp/617205-solved -trouble-registering-jscript-dll.html
a vykopirovat si chybajuce dll-ky z dllcache, alebo niekde stiahnut apod.

Najprv ale si to odviruj (skus superantispyware). A skus aj vymazat tu celu zlozku o ktorej sa pisalo tam u tych dvoch prikazov tam sa pisalo aj ze mas vymazat nejaku zlozku.

pokialchceš opraviť wmp ,tak treba preregistrovať quartz.dll pomocou regsvr32,ovšem musíš to vykonať ako administrator,pokial to spravíš ako užívatel alebo člen skupiny administrátorov,príkaz bude systémom ignorovaný/UAC vo win7 to nepovolí/,pokial tento problém spôsobil nejaký kodekpack,tak bude pravdepodobne nutná opravná reinštalácia,prípadne system restore...