Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Titulky ve filmu

Mám problém s titulky u nových fimů, WMP je nepřehraje vůbec, VMP jo, ale např. ěščřž jsou jako jiné znaky na klávesnici. V nastavení jsem to nenašel, možná hledám blbě. Díky předem.

WMP standardne titlky neumi, musis mu ta neco pridat tzn. FFDShow nebo DirectVobSub.
Ve VLC to bude pravdepodobne jen otazka nastaveni.

Jaky je to typ titulku a v jakem formatu jsou (win1250, utf8, ...). /Jestli to nevis, tak PsPad ti format ukaze.

wmp titulky vie,ale musia byť vv presne definovanom formáte a súbor s titulkami musí mať presne rovnaký názov ako súbor s videom k nemu prislúchajúci,pre divx/xvid videá musí byť inštalovaný directVobSub,pre titulky zo SonicScenarist,Adobe Encore,SpruceUp s koncovkou*.sc/*.scc je vo wmp priama podpora-treba v menu wmp mať zaškrtnutú volbu show local caption when present/wmp10 a vyššie/ v menu tools-options -security alebo zaškrtnutú volbu captions and subtitles/wmp9 a nižšie/ alebo v príslušných volbách v lokalizovaných verziách wmp....