Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukládání hesel k Wi-fi sítím ve Windows 7

Zdravím vespolek.

Po připojení na Wifi síť se mi uloží heslo, ale když se přihlásím na jinou druhou wifi síť, heslo k první síti se ze systému vymaže a při opětovném přihlášení k první wifi se heslo musí zadávat znovu. Proto bych se Vás chtěl zeptat, jestli víte, jak zprovoznit ve Windows 7 nějaký mechanismus, který umožní ukládání hesel na již jednou navštívených wifi sítích.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

když se přihlásím na jinou druhou wifi síť, heslo k první síti se ze systému vymaže

To si ako prišiel na to. Nie je to tak. Bolo by to tak, jedine v prípade, že " tá druhá wifi síeť " by mala rovnaké SSID.

SSID jsou rozdílné. Doma mám AP s SSID "Kratochvil_AP". Na něj se přihlásím, zadám heslo a vše běží jak má. Když se přihlásím k dalšímu AP "Ujcikova_AP" tak opět zadám heslo do sítě a doteď není žádný problém. Problém nastává, když se chci opět přihlásit ke "Kratochvil_AP". Musím na tuto síť zadat znova heslo. Jako kdyby se smazalo ze systému. Zkrátka systém si nepamatuje hesla již jednou navštívených sítí. Bohužel SSID těchto sítí nejsou totožné. :(

Díky za tip, aplikačku jsem vyzkoušel, ale v systému to našlo heslo akorát ke "Kratochvil_AP". Odpoledne jsem se pripojoval k "Ujcikova_AP", ale heslo k této síti mi to v systému nenašlo. I když při zadávání hesla jsem měl zaškrklé Přihlásit automaticky.

Tak si tam pridaj obe rucne, nie automaticky pri prihlasovani.

Neviem ako ma fungovat automaticke pridavanie sieti vo Win7 (nemam Win7), ale to co popisujes podla mna normalne neni, preistotu by som to prescanoval pomocou superantispyware v nudzovom rezime ci tam nemas nejake viry a spol.

P.S: prip. skus aj nezaskrtavat pripajat automaticky, ale ze si vyberes sam siet. A nejak ho dokop k tomu nech tam necha obe siete.

vyzkoušel jsi co se tu píše výš?
win7 dokáže heslo k wifi zobrazit, stejně tak nirsoft wireless key view. a někdy je čitelně vidět přímo v administraci routeru.

montuješ se do starého dotazu, přitom ani nenapíšeš:
jestli se připojuješ k wifi routeru nebo bastlíš ad-hoc síť mezi 2 krámy,
jestli se pc připojuje přes bezdrátové sítě ve win nebo přes program čínského výrobce wifikarty.