Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wind 7..64 nebo 32 bit?

Dobrý den,dělám architekturu,mám notebook který je myslím že slušně rychlý..ale mám problémy s RAM u programu který využívám..(Cinema 4D Studio R12) Procesor 2 jádra o frekvenci 2,3 Ghz,Ram 4 GB,Grafická karta 3 GB,Windows 7 Ultimate 32 Bit...chtěl bych se zeptat jestli není lepší 64 bitová verze Windowsu..Děkuji moc všem za příspěvky

pokial si ten dotyčný s nelegálne získanou licenciou na cinemu-MAccc-začiatočná IP adresa je rovnaká ako v uzamknutom príspevku spred pár dní dozadu v tejto poradni,tak sa nediv,že cinema nefunguje tak ako má,pokial máš na notebook s grafikou s 3GB pamäťou,tak utrčite nájdeš aj pár korún na zakúpenie legálnej verzie tohto softwaru,alebo budeš schopný si nájsť CE introductory verziu cinemy,ktorá je pre domácich užívatelov zdarma a má len pár obmedzení oproti plnej verzii...