Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení switche

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat na názor. Řeším jestli připojit switch k internetu dvěma UTP kabely a nebo postačí jeden. Nevím jestli dva budou mít nějakou výhodu a nebo to bude spíše dělat bordel atd..

Děkuji mnohokrát

No třeba pro zvýšení rychlosti. Mám jeden switch a do toho jsou napojené servery atd.. a další do kterého jsou napojení uživatelé. A mě napadlo pro zvýšení rychlosti komunikace, propojit switch se serverama a s uživatelama dvěma kabely.