Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dalkovy ovaldac k airstar telestick 2

Dobry den, uz asi rok pouzivam USB TV kartu airstar telestick 2 a stale se mi nepodarilo rozchodit dalkovy ovladac. Mohl by mi prosim nekdo poradit co mam udelat a jak to nastavit a tak? Uz si opravdu nevim rady. Predem dekuji

pokial sú dobré baterky a tv karta a ovládač na seba vidia a je doinštalovaný všetok potrebný software-u niektorých tv kariet treba software pre IR Remote inštalovať osobitne z dodaného cd,tak by nemal byť problém s použitím,pokial to nejde ,treba reklamovať.....

Na reklamaci jsem uz byl, a pry mi muzou vymenit jen instalacni CD. Baterky jsou dobre, protoze ovladac da se rict funguje. Sipky uprostred a tlacitko ok jedou jak maji, jen kdyz treba kliknu na zesilit, tak mi to hodi program cislo 6, ale kdyz chci kliknout na cisla at prepnu program nic se nestane. Zkusim jeste neco udelat s tim CD a nainstalovat. Snad se mi to nejak podari protoze pak uz fakt nevim.

Tak jsem nasel v nastaveni zalozku remote. V ni jsem zaskrtl WinLIRC a najednou mi to hlasi chybu:
WinLirc failed to initialize. Would you like to change the configuration and try again?
Tak kliknu na OK a jsem v WinLIRC configuration. A ted nevim jak tam vse nastavit aby mi to jelo.

super diky mockrat uz mi to jede, jen jsem se jeste chtel zeptat, ale to uz sem do topicu nepatri snad to nevadi...
jak zprovoznit na airstar telestick te2 HDTV, prijimam pozemni signal a pri ladeni programu mi to hd programy nejak nenajde