Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poraďte s výběrem PC

Dobrý den,
prosím hledám někoho,kdo posoudí,který z těchto dvou počítačů je lepší:
http://www.alza.cz/hp-pavilion-g5401cs-d241716.htm
http://www.mironet.cz/pc-mironet-2032w-ultra-tichy --amd-athlon-ii-x2-265-33ghz--4gb--1tb--dvdrw--nvi dia-gt430--w7hp-cz--mys--klav+dp119237/&?utm_sourc e=PC-mironet-2&utm_medium=promo&utm_content=908017 83&utm_campaign=PC-mironet-10

popřípadě,jestli mi někdo může doporučit ještě lepší PC v této cenové hladině.

Mockrát děkuji za každou odpověď.

Na každé sestavě vidím mouchy. Na HP mi vadí, že je to značkový PC, tedy bude tam HP základní deska a možná ne úplně standardní zdroj, což by v budoucnu mohlo trochu vadit. U mironetu mi vadí, že takticky nenapsali typ základní desky a je tam starší chipset, ale naštěstí to není chipset nVidia, takže by to nemuselo vadit. A zdroj je též neznámá veličina.

Z těch dvou bych bral ten Mironet, pokud to chce na filmy a sportovní přenosy, tak výhodou je deklarovaný přívlastek "tichý". Výkon na uvedený požadavky je dostatečný.

A za ty prachy by se dal počítač sestavit "ručně" s tím, že víš, co tam bude za komponenty a od jakých výrobců.