Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE přestal údajně pracovat

Občas (ne vždy) když delší dobu používám IE se mi zobrazí tato informace:
[http://pc.poradna.net/file/view/6618-ie-gif]
Po kliknutí na tlačítko "Ukončit program" se IE neukončí a pracuje bez jakýchkoliv viditelných problémů normálně dál. Windows také žádné řešení neoznámí. Nevíte někdo co tato informace znamená a proč se mi zobrazuje? Znamená to, že s IE v mým počítači něco není v pořádku? Co, kde a jak bych mohl udělat aby se mi to nezobrazovalo?
OS mám 64 bitový Windows 7 Home Premium
IE je verze 9

PC občas kontrolují programem SUPERAntiSpyware ale ten mi nalézá pouze nejaké soubory cookie. Nyní mi avast kontroluje počítač ale prozatím mi žádné nežádoucí šmejdy nenašel.

karel:
Zkus IE spustit v jeho safe mode,

A to se kde a jak spoušti? Vůbec ani nevím co to to safe mode je.

V pro mne srozumitelné češtině jsem vygooglil pouze to že safe mode je nouzový režim, ale jak v něm spustit IE jsem nenašel. Google nalézá většinou stránky v angličtině a to pro mne neznalého tento jazyk je většinou k ničemu.
Co bych tím spuštěním IE v safe mode měl docílit?

Tak jsem ten IE zkusil spustit podle toho návodu bez doplňků. Znamená to snad to, že můj "problém" by tím měl být vyřešený? To bych nyní měl IE spouštět už pořád bez těch doplňků? Mohu IE zase nějak (jak) spustit zpět s těmi doplňky a nebo při příštím novém spuštění IE se mi tento prohlížeč spustí zase i s těmi doplňky?

Jestli to bez doplňků funguje bez chyby, tak to logicky způsobuje některý z nich. Ano, když to nespustíš v safe mode, spustí se to s doplňkama. Jestli tam máš hafo různých toolbarů, je to vysvětlení. Jinak se dají ty doplňky postupně povolovat a hledat viníka.

To tak jednoduše (hlavně asi ne rychle) nezjistím zda to bez těch doplňků funguje. Ono ta informace, že IE přestal pracovat se mi zase až tak často nezobrazuje. Někdy se to za celý den vůbec nezobrazí a někdy i dvakrát za jeden den. Jinak toolbarům příliš nefandím a proto ani tyto doplňky do prohlížečů neinstalují.

Tak jsem ze stránky na kterou uvádíš odkaz ten Fix it spustil a nechal provést položku "Zakázání problematických doplňků". Nyní uvidím zda se mi ta informace, že IE přestal pracovat ještě bude zobrazovat. To zjistím asi až po delší době.
Nemůže ale to zakázání těch problematických doplňků způsobit, že mi nyní něco přestane pracovat nebo nebude pracovat správně a vyřešením jednoho problémů nastanou jiné další problémy?

viděl jsem rozhraní ie7/8 - ostatně zrovna dnes jsem ho musel použít. je hnusné, nepoužitelné, bo zoufale nefukční. připadá mi, že ms znovu vynalézá 2-tlačítkovou myš.
ale je mi to lhostejno. kromě 10 vteřin při instalaci pc, a pár hodin na konci měsíce při vyplňování piškvorek v jediném okně, to nemusím používat.
a to by vlastně mohlo běžet i ve ff - po dovolené zkusím, dík za inspiraci.