Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Direct 11

Dobrý den, potřeboval bych poradit jelikož se v tom nevyznám. Chtěl bych hrát hry v rozhraní Direct DX 11, co mám pro to udělat? Instalovat nějaké ovladače? Zatím hraji na DX 9.0c.

Můj ntb: Acer Aspire 5750G, Intel Core i5-2410M 2.3GHz, Nvidia GeForce GT 540M, 4GB DDR3
Windows 7 Home Premium

trošku rada..

Tady je pár her které z hlavy mám a umí DX11 a můžeš je zkusit, nebo se na ně aspon podívat jak by to jelo na tvojí kartě :-)

- Dirt 2 (snad i 3)
- Metro 2033

Jinak pro to, aby jsi zjistil jestli DX11 opravdu šlape, tak použij Heaven benchmark. Ten DX11 umí ;-)