Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením (síťový kabel odpojen), prosím o radu

Dobrý den,
mám problém s připojením internetu na jednom PC. Internet funguje tak, jak má.. na ostatních PC v síti internet běží. Na jednom PC vyskakuje pořád hláška "Síťový kabel odpojen" hned zase skočí "načítání IP Adresy" a pak zase odpojen, takhle to pořád problikává (nedostanu se ani na grafické rozhraní modemu).. IP adresy načítá DHCP, ale když nastavím IP adresu napevno, tak problikává "Síťový kabel odpojen" a "Připojen", dříve to dělalo taky, ale jen to občas probliklo a po chvilce vše zase fungovalo... přeinstaloval jsem systém, zkoušel aktualizovat ovladače, zkoušel jsem jinou síťovku (normálně je tam integrovaná) a taky to nešlo, kabely jsou v pořádku, modem taky.. Už mě nic nenapadá, prosím Vás o radu.
Díky moc za všechny reakce

Napriek tomu moze ist o vadne kabely. Niektore sietovky si totizto dokazu opravit vadne segmenty a spojenie na nich vydrzi, na inych na tej istej linke nie. Priznaky su obdobne s tvojimi. Pre istotu by som este skusil iny kabel, resp to pc na inom kabli.
Aby sme vylucili vplyv systemu spusti si na tom pc live cd linuxu a skus to na nom.

Problém vyřešen, byli špatně zapojené síťové zásuvky, další PC jsou novější, takže si to síťovka asi nějak zpracovala, jak jste říkal.. Takže jsem předělal zásuvku a už všechno běží, tak jak má.. Díky moc za pomoc, mějte se