Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s NET Framework

Mám problém s nainstalovaním aktualizácie a sú to (všetko .NET Feamework) čísla KB982168, KB2478658, KB2518864, KB2418241, KB979909 a mám s tým taký problém ze ked mi stiahne vsetky aktualizácie a aj mi ich naistaluje tak po vypnutí PC a znova zapnutí mi zase instaluje tie isté aktualizácie a bezvýznamne kedze ich zase nenainstaluje a furt sa to opakuje dookola?? čo mám s tým robiť??

Ďakujem

Ja by som skusil najprv v ovladacie panely - pridat/ubrat programy odinstalovat vsetko co ma v nazve "NET framework" a potom restart, a si najst na www.microsoft.com Net framework 3.5 SP1 a to nainstalovat (a ziadnu inu verziu ziadne 1.1 ani 2. neco ani nic podobne, len 3.5 SP1) a restart, a potom dat vyhladat aktualizacie a po ich nainstalovani restart.

P.S. a pocas toho odinstalovavania a instalovania vypni v ovladacich paneloch automaticke aktualizacie, aby sa ti do toho nemontovali na pozadi nejake instalacie aktualizacii.

Jsou to všechny aktualizace na Net Framework 3.5 Doporučuji smazat všechny nainstalované Net Framework od 1 do 2.5. Prostě všechny Net Framework. A přes Microsoft Update si nechat vyhledat aktualizace a nainstalovat je. Pokud to nepůjde ani potom, tak si najet na Microsoft stránky a ty Net Framework si stáhnout do počítače a instalovat je ručně