Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se sítí/ethernetem

Dobrý den mam celkem velký problém s internetem.Nedávno mi dosloužil PC a tak jsem z některých jeho částí (konkrétně harddisk a ventilátory) nechal sestavit nový.Mám tu Asus Motherboard M4A78-E.Jde o to že se mi záhadně smazal driver na ethernet a jakýkoliv sítový adapter.A když se snažím cokoliv nainstalovat buďto se to neukazuje ve správci zařízení (Broadcom Gigabit integrated controler ) nebo to píše že potřebuji ovladač ethernetu i přes to že se ho snažím nainstalovat (Atherus ar8121) zkoušel jsem několikrát reinstalovat Windows (mam vistu) ale nepomáhá to a jakýkoliv driver se prostě nechce nainstalovat.Neví si někdo rady?

Co to si stiahol a aký WIN máš ?

Lan: ATHEROS L1E Driver V1.0.0.45, je standardný driver. Celý driver pre XP, je jediný súbor + zápisy do registrov.

Balík obsahuje aj prihlúply, zbytočný, no tebe potrebný setup.

Prestaň klikať na všetko co vidíš a rozmýšlaj co robíš.