Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který je lepší

Ahoj všem chci koupit manželce nový telefon a nevím který je lepší Samsung S8000 nebo Sony Ericsson X8 Xperia ??? děkuji moc za pomoc a názory ps:ráda fotí a sem tam jde na net díky :)

To je jak když prašule hodí do kanálu. Znám jednu a ta má spotřebu 1-2 telefony za rok. Vždycky ho spolehlivě vykoupe na WC, když se holka nudí. Prý jí fascinují vibrace. :-D Ženské tedy vybrat jednoznačně ten růžovější a oblíknout mu nějakou primeros pláštěnku proti náhodné újmě. :i: