Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem heslo

Ahoj,zemřel mi otec ca mě po něm zůstal notebook,ale heslo nikdo nezná.
Poradíte mi co stím?
Mám i účet a záručák,ale nechce se mi do servisu.
Zkoušela jsem to nějakým programem trinitri,ale to bych musela vědět jaké je přihlašovací jméno.
To ovšem také nevim,eventuelně jestli to jde celé nějak přeinstalovat.
Děkuji za odpověd

Stahni si HirensBoot CD (nebo v USB verzi), vypalte, nabootujte. volba DOS programs - sekce "passwords and...." program "active passwords changer". Ovladani je jednoduche, jen mu vyberete cestu k disku, kde jsou nainstalovane win, pockate nez program prohleda disk a najde SAM db. Vyberete uziv.ucet a zaskrtnete volbu "clear password". A to je cele, pak uz jen staci nabootovat do win a zadany ucet bude bez hesla :)

Pokud si myslis, ze to nezvladnes, tak pomuze servis, ale ten to neudela zadarmo.