Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell D520 a T7600

Zdravim,
vite nekdo, jestli se da vyse uvedeny CPU pouzit v D520? Mam vyzkouseny T7200 a T7400, ktere jsou 100% funkcni, tak by me zajimalo, kam az se da jit. Dell o moznosti rychlejsich CPU taktne mlci, ale protoze je D520 jeste docela solidni stroj, rad bych znal hranice.

Pro daný chipset Intel 945PM je strop procesor Core 2 Duo T7600. Sám uvažuji o upgrade na stejném chipsetu - zajímalo by mě, jestli je znatelný výkonový rozdíl mezi T7200 a T7400 - například pro běžnou práci s office, PhotoShop, multimedia...Sám bych nejraději přešel od T5600 do T7600, ale nepovedlo se mi T7600 sehnat :(