Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 0x8007045D ??

Zdravím,
kamarádka si koupila NB se systémem Linux. Chtěla přeinstalovat na W7 a nabídlo jí to smazat (místo naformátování) disk. Smazala, rozjela instalaci a po nějáke době jí to vyhodilo chybu 0x8007045D ? co s tím prosím ?

nic. když neumí instalovat windows a ovladače, neměla si kupovat linux, ale notebůů s předinstalovaným systémem. ten se dá zálohovat / případně výrobce nabízí obnovu systému.

nepíšeš co to instaluje za systém když žádný neplatila, takže není jasné kde se bere ten konflikt.
místo čísla chyby ať se podívá do prohlížeče událostí na jméno driveru, který to způsobuje.