Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s bluetooth

dobry den
koupil jsem si bluetooth adapter... sparoval sem mobil s pc ale kdyz chci prenest nejake sobory tak mi to napise "nelze se pripojit"
kde pak je chyba?

ps: os win7 a adapter i mobil je na 100% funkcni :-)

tak jsem si koupil jeste jeden adapter... ale porad stim mam problem :-)
z PC do telefonu probiha prenos bez problemu i aktualizace map atd... ale kdyz chci neco poslat z mobili do pc tak mi to napise "nelze se pripojit"

ps: pc mam nastaveny jako viditelne

os: wir 7 , ubuntu 10.10