Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po chvíli sekání

Ahoj

Když pustím jakékoliv video v pc nebo na internetu tak se asi po 20 sec začne příšerně sekat a pomůže když pohnu z myší, poté to zas na chvíli jede a pak to samé. Hry se také po chvíli začnou sekat a pomůže na chvíli když to schodím do startu a opět hru nahodím pak zas na chvíli jede. Teploty jsou v pořádku, prach v pc není, ovladače jsem zkousel reinstalovat. Předem děkuji za odpovědi.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).