Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lagy

zdravim

měl bych dotaz - co způsobuje lagy na netu a co všechno na to může mít vliv....

nic nestahuju a porad to laguje...

diky za kazdou radu. :-)

k odspywarování se používá nějaký antispyware.
já to jednoduše hubím nějakým proces explorerem (starterem), protože autoři spyware jsou lamy.

nežádoucí bho doplňky v prohlížeči: v menu nástroje je správa doplňků - tam začni nežádoucí odpad zakazovat.
taky ti je vypíše třeba log z hijackthis - zároveň tě při pohledu do něj můžou napadnout další rizika, pročti si co ti běží aniž o tom víš.

a jedna věc - neinstaloval jsi náhodou něco od apple? neběží ti jejich nekompatibilní služba "bonjour"? viz třeba výpis v services.msc, nebo ten starter, i ten log hijackthis.