Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s pripojenim

Ahoj,

mam problem v praci, kolega sa pripojuje na vzdialenu zlozku ktora je zdielana cez siet zo samba servra ...
Vsetko bez problemov funguje, avsak obcas sa stane ze mu napise winxp ze zlozka nieje pristupna a ze nema ku nej prava atd ...proste sa na nu nedokaze dostat. Niekedy restart funguje a pomoze ..niekedy nie, niekedy to ide az po polhodine alebo hodine... Na samba servri v logu sa prihlasuje pod velkymi pismenami vsetko ...a to je zaujimave a je to ZLE ! On nezadava ziadne hesla ..overenie si vytahuje z loginu win... kde je to malym ..

Potrebujem to niak vyriesit...

Diki za rady

Michal

Uzivatel nezadava heslo..taha sa to rovno z win loginu kde je to napisane malym..

Dakedy to ide dakedy nie ..

hlavne je toto z logu...

[2011/08/05 08:11:15.923882, 0] smbd/service.c:988(make_connection_snum)
canonicalize_connect_path failed for service JOZO, path /var/samba/home/JOZO