Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - Problem s Obrazem

cest... mam tu takovy problem tyka se mojeho monitoru a obrazu.. uz mi to dela delsi dobu ale od vecerska uz proste nechce naskocit.. drive mu staci obyc reset a obrazovka nabehla.. jedna se o to ze kdyz zapnu pc tak silene moc srotuje graficka katra a obrazovka nenabehne napise to no signal a neco s kabelem (obrazovka je stara CRT) po chvilce kdyz pc restartuju tak obrazovka nez problemu nabehla.. a grafika prestala tolik srotovat.. jenze vceera mi pc s niceho nic zamrz tak jsem ho restartoval a uz obraz nechce nabehnout nvm kde je problem a prosim o rady..
Sestava:
Athlon 2800+
Ram 1GB
HDD 500Gb
Grafika Radeon X1650
pokud budete potrebovat vedet vic o sestave dopisu.. ;)

Predem dik za rady

Pocitac uz mi nabehl.. jenze obraz je rozmazanej jsou tam svisle cary ruznych barev nejcasteji zluta a zelena... takze soudimze grafika nebo monitor odesel... ale myslim ze je to spis monitor..

vyfotit to pujde... zkousel jsme vyndat jen kabel od monitoru.. tak mi dejte nejakou minutku :) nez ten obraz nabehne a hned vam to semka hodim.. co se tyce grafiky tak ta chladi jako nova.. tedka sem to cistil a fakt fouka bozsky.. ten pocitac mi takto nezamrzl po 1 uz se mi to par X stalo.. ale vzdy to slo zpustit ale tedka hodl asi je kaput ;)

hosi dekuju no kazdopadne tento problem se mi vrati za nedlouho.. ale vypada to ze mam bozske rucicky.. :) nebo vysavac.. :D pac jak sem rikal pustil jsme pc cerna obrazovka po chvilce jsme ho restartoval a jede normalne i s obrazem.. takze jsme stastnej zase na nejakou dobu :D doufam ze uz ten mesic vydrzi este.. jinak kdyby se to zase rozmazalo hnedka to vyfotim.. nic mene asi bylo nejaky smitko na grafice nekde.. a to tam delalo nejakou neplechu.. ;)