Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdileni internetu mezi pc s xp a 7

Ahoj, mam dva pc propojene sitovym kabelem. Na jednom je XP a na druhem XP a 7. Prenaseni souboru jsem zprovoznil u obou OS a net jen u XP. Net je funkcni pres usb modem a je nastaveny na sdileni. V 7 ale nejde, cim to muze byt? Pri stejnem nastaveni to v XP jde.. routr kupovat nebudu protoze pokud se nenajde reseni tak muzu pouzivat net jen v xp

Taky by me zajimalo zda jde nejak zrychlit prenaseni souboru mezi tema dva PC..10 souboru o velikosti 500MB se prenasi 20min

rychlost lan: jsou obě síťové karty nastaveny do režimu 1gbit, anebo jen 100mbit? vzhledem ke křížovému propojení předpokládám druhý případ.
pro rychlou výměnu dat (a připojení na internet) slouží gigabitový router, např wr1043.
modem s usb výstupem hoď do hnoje, potřebuješ lan výstup.

modem s usb výstupem hoď do hnoje

.... ak služi na pristup do mobilnej siete, tam ethernetový variant nie je .... teda, ako bežne dostpné a lacné zariadenie ...... s balistickými dráhami to nebude také rýchle..... :puff: