Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení wifi na netbooku

Ahoj. Mám problém s instalací wifi na netbook. Na ofiko stránkách mají na wifinu 3. Zkoušel jsem je všechny. první nedělá nic. druhej mi zobrazí přeškrtnutou tray ikonku síly signálu + ve správci zařízení je vidět nainstalovaný adaptér a dioda na netbooku svítí oranžově. při stisku kombinace fn + F3 se dioda zhasne a nebo rozsvítí oranžově. při opakovaném stisku této kombinace se spustí bluetooth. A třetí ovladač jen vyhodí chybu, že zařízení je odpojené. Nevím. Potřeboval bych poradit jak na to...Dík

1. dejme tomu, ze mas nainstalovane spravne ovladace - to zjistis ve spravci zarizeni, ze tam budes mit wifi adapter a ne zadne zarizeni se zlutym otaznikem

2. musis wifi na notebooku zapnout - obvykle pak sviti ledka se symbolem anteny. Nektere notebooky maji fyzicky vypinac, nektere se zapinaji softwarove Fn+neco, pripadne oboji

Po splneni 1 a 2 se ti zobrazi dostupne WiFi site. Pokud v okoli zadna neni, nic nenajdes.