Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv karta v pc

V počítači mám tuto tv kartu
PCI Hybrid TV Card (DVB-T 210SE)a nedaří se mě naladit digitální vysílání i když zde už je plné pokrytí tak se chci optat nedokáže mě někdo poradit co stím.V baráku máme kabelovku ta jde ale to je analog a ten jde bez problémů.Koupil jsem si pokojovou antému na příjem digitálu na klasicé tv mě ta anténa jde.

Nema nahodou ta antena nejaky zosilovac ktory musi byt napajany cez antenny kabel? Nedodali k tej antene medzikus do ktoreho sa strci zdroj napatia? Mal si antenu v presne stejnej pozicii ako ked si ju skusal na TV? Ono to neni jedno presunies antenu o 10 cm alebo ju len pootocis a uz nemas prijem.