Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FIREFOX nezobrazuje nic!

Až dosud úplně bezchybný Firefox mi nezobarzuje nic. Vypada to, že k serverům se připojí ale stránka je čistě bílá bez jediného obrázku či písmene. V levém spodním stavovém okně je vždy "Hotovo". Zkusil jsem snad už úplně všechno. Poraďte, prosím!
Zkoušel jsem vytvořit nový profil ve firefoxu, vymazat složky firefox z Appdata, nastavit firewall a stále nic.

jak muze byt nejaka informace v registru systemu zodpovedna za to, ze FF nezobrazi stranky?

predpokladam, ze IE funguje. zkus jeste nainstaovat doplnek IEtab a zkusit vykreslovaci jadro IE, jestli to pobezi nebo ne.

opravdu v systemu neni nic, co by ti mohlo vyblokovat FF?