Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční mechanika v PC.

Doma mám starší PC pro hraní starých her.Včera jsem potřeboval nahrát nové drivery ,a protože mi Windows nedovolí připojit flash disk,vyndal jsem disk a dal jsem ho do IDE to USB adaptéru.Kvůli stísněnému prostoru v PC jsem vyndal celý rámeček i s CDROMEM a Disketovou mechaniku.Po nahrání všech souborů jsem vše zase poskládal zpátky a zjistli jsem že nejde CD-ROM.Kabel je připojen jak má a nikde není ani kabel pro napájení.Prosím,nevíte někdo co s tím?

PS:Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek,je to celé focené mobilem.

Já vím že teď nefunguje, psal jsem před zásáhem, pokud vůbec neraguje bude chyba na 80% v chybném zapojení kabelů, i když BIOS mechaniku nerozpozná, pokud je napájena tak alespoň svítí a nebo vyjede. Znovu tedy poradím, opravdu pořádně projít a zkontrolovat vše co se týče kabelů a jejich zapojení.:-)