Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows DVD Maker nebo jiný program

Zdravim

Potřeboval bych radu. Potřebuji z videokamery sloučit video soubory do jednoho a udělat film jako celek na DVD. Ve win7 jsem zkoušel Windows DVD Maker, jenže po přidání souboru mi Windows DVD Maker padne, a opět do kola. Znáte nějaký podobný soft pro tuto akci? Mockrát děkuji

Máš zrejme presvedčenie že: " jen cerna obrazovka " a " padne " sa deje z dôvodu chybných programov ?

Nenapadlo ti náhodou, že Tvoj systém je poškodený, eventuálne, nekorektne instalované komponenty ?