Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastaveni disku aby se na nej instalovali programy

Zdravim, mam takovej dotaz mám Win7 32bit, widle mam nainstalovany na disku C pak mam jeste disk D a E.. ( je to jeden disk virtualne rozdelenej na tri casti) a chci aby se mi vsechno instalovalo na disk D a ne na C kde mam widle, jak to nastavit ? jde to nak nastavit abych pri kazde instalaci nemusel tu cestu nastavovat ručně ? :) díky

Microsoft does not support changing the location of the Program Files folder by modifying the ProgramFilesDir registry value. If you change the location of the Program Files folder, you may experience problems with some Microsoft programs (no to je prekvapko ze zrovna MS programs) or with some software updates.

Ale ma to novu startovaciu melodiu! :D