Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OpenOffice a Windows 7 64 bitů

Chtěl bych si stáhnout a nainstalovat OpenOffice. Na stahnout je ale pouze verze pro 32 bitový Windows. Já mám ale Windows 64 bitový. Půjde to bez problémů nainstalovat a pak i používat na Windows 7 64 bitů? V diskuzi na viewtopic.php se píše, že 64 bitová verze pro Windows asi není a že 64 bitové Windows zvládají i 32 bitové programy. Z toho vyplývá, že 32 bitový OpenOffice by měl být bez problémů funkční i na 64 bitovém Windovs. Máte s tím někdo nějaké praktické zkušenosti?

Redmarx:
A mas ve svem PC uz nainstalovanou Javu?

To právě ani nevím, protože se v tom příliš nevyznám, ale asi ano.

MM..:
Potom az na nejakom webe zistis ze preco je v nom prazdne okno tak si ju doinstalujes osobitne.

Doposud jsem si myslel, že OpenOffice je kancelářský program, něco podobného jako Office od Microsoftu a ne prohlížeč internetových stránek. Z toho co píšeš jsem trochu zmatený co to ten OpenOffice vlastně je nebo k čemu je dobrý a nevím zda ho má vůbec význam do počítače instalovat.

Ohledně té javy by mne zajímalo zda stačí mít v PC nainstalovanou pouze jednu javu která je společná pro všechny programy které ji k něčemu potřebují a nebo každý program včetně OpenOffice by měl mít svojí vlastní javu?

Tak jsem si dnes ten OpenOffice stáhnul a nainstaloval. Samozřejmě bez javy kterou už asi dávno mám v PC. Vše proběhlo bez problémů a vypadá, že ten OpenOffice prozatím funguje taky bez jakýchkoliv problémů. Při instalaci se mi ale vytvořila na ploše složka s názvem "OpenOffice.org 3.3 (cs) Installation Files". Pravděpodobně se tam rozbalily nějaké instalační soubory které už asi k ničemu nebudou potřebné. Můžu tuto složku i s jejím obsahem odstranit (smazat) aniž bych si tím způsobil nějaké problémy s tím OpenOffice?